Home  //  Junior Comp  //  Juniors Blog
73

5.00pm                                                                                 

U8 Mixed        Bears  v  Rockets                 (Maddie)F 4A

U8 Mixed        Stags  v  Kings                     (Quinn) F 4B

U8 Mixed        Rugrats  v  The Mighty Ducks(Tyler) F 3A

U8 Mixed        Avengers  v  Hornets            (Kyran) F3B

U10 Boys        Cubs  v  Mighty Rucks          (Nick) F 1A

U10 Boys        Bluedogs  v  Troppos            (Brock) F 2A

U10 Girls        Ice Wolves  v  Rainbow Runners(Jada) F 2B

U10 Girls        Angels  v  Rebels                (Tess) F 1B

5.30pm  

U10 Boys        Red Belly Blacks vGladiators(Tyler)F 5B

U10 Boys        RunamuckvMac & Cheese  (Kyran)F 4B

U10 Boys        Swifts Blue  v  Bombers       (Maddie) F 4A

U10 Girls        The Sapphires  v  Unicorns    (Quinn) F 5A

                        U10B Peak Panthers  v  BYE

                        U10G Pink Panthers  v  BYE

 U12 Boys

5.30pm            Wolf Pack  v  Strikers        (Brock) F 1

6.10pm            Dust Devils  v  Rangers     (Annie) F 1

6.10pm            Bombers  v  Blitz              (Chanay) F 2

7.00pm            Pullenvale Boys  v  Stags   (Brock) F1

                        Watermalones v  BYE

 U12 Girls

5.30pm            Something Awesome v The Bullets (Annie) F 2

6.10pm            Zippy Gems  v  Pink Diamonds  (Brock) F 4

7.00pm            Diamonds  v Pullenvale Girls   (Annie)F 3

                        Peak Pitt Bulls v BYE                                   

U14 Girls

5.30pm            Boot Scooters  v  Blue Bombers (Chanay)F 3

6.10pm            Venom  v  IGGS                 (Nick)F 3

7.00pm            Poison Ivy  v  Quick Chicks  (Chanay) F 4

7.00pm            Touch & Go  v  Tigers          (Nick)F 2

                        TryAnnosaurus Rex  v  BYE

94

5.00pm                                                                                 

U8 Mixed        Rugrats  v  Rockets       (Maddie) F 4A

U8 Mixed        Stags  v  Hornets           (Tyler) F 3A

U8 Mixed        Avengers  v  The Mighty Ducks  (Tyler) F 4B

U8 Mixed        Kings  v  Bears              (Kyran) F 3B

U10 Boys        Gladiators  v  Mighty Rucks  (Nick) F 2B

U10 Boys        Peak Panthers  v  Cubs    (Brock) F 2A

U10 Girls        Pink PanthersvRainbow Runners(Charlotte) F 1A

U10 Girls        Angels  v  Unicorns       (Tess)F 1B

5.30pm  

U10 Boys        Red Belly Blacks v  Troppos   (Tyler) F 4B

U10 Boys        Runamuck  v  Bluedogs        (Kyran) F 5A

U10 Boys        Mac & Cheese  v  Bombers    (Quinn)F 5B

U10 Girls        The Sapphires  v  Ice Wolves (Maddie) F 4A

                        U10B Swifts Blue  v  BYE

                        U10G Rebels  v  BYE

 U12 Boys

5.30pm            Bombers  v  Strikers           (Brock) F 3

6.10pm            Pullenvale Boys  v  Watermalones(Brock) F 4

7.00pm            Dust Devils  v  Blitz             (Brock)F 3

7.00pm            Rangers  v  Stags               (Chanay) F 4

                        Wolf Pack v  BYE

 U12 Girls

5.30pm            Zippy Jems  v  Peak Pitt Bulls      (Tess) F 2

6.10pm            Diamonds  v  Pink Diamonds      (Tess/Mads)F 3

7.00pm            Something Awesome v Pullenvale Girls(Tess) F 1

                        The Bullets v BYE                             

U14 Girls

5.30pm            Quick ChicksvTryAnnosaurus Rex  (Chanay) F 1

6.10pm            Poison Ivy  v  Blue Bombers       (Chanay) F 1

6.10pm            Venom  v  Boot Scooters            (Nick) F 2

7.00pm            Tigers  v  IGGS                         (Nick) F2

                        Touch & Go  v  BYE

151

5.00pm                                                                                

U8 Mixed        Rugrats  v  Bears                (Maddie) F3A

U8 Mixed        Stags  v  Rockets                 (Tyler) F4A

U8 Mixed        Kings  v  The Mighty Ducks    (Quinn) F3B         

U10 Boys        Bombers  v  Mighty Rucks     (Annie) F1A

U10 Boys        Gladiators  v  Troppos        (Charlotte) F2B

U10 Boys        Runamuck  v  Peak Panthers  (Ty) Field 1B

U10 Girls        Angels  v  Individuals             (Tess) Field 2A

                        Hornets  v  BYE

5.30pm  

U10 Boys        Swifts Blue  v  Mac & Cheese   (Tyler) F4B

U10 Boys        Bluedogs  v  Cubs              (Charlotte) F5A

U10 Girls        UnicornsvRainbow Runners (Quinn) F5B

U10 Girls        Pink Panthers  v  Rebels       (Maddie) F4A

                        Red Belly Blacks  v  BYE

 U12 Boys

5.30pm            Dust Devils  v  Stags           (Ty) F1

6.10pm            Bombers  v  Watermalones  (Annie)  F2

6.10pm            Wolf Pack  v  Rangers      (Tess/Mads) F3

7.00pm            Blitz  v  Strikers                  (Nick) F2

                        Pullenvale Boys  v  BYE

 U12 Girls

5.30pm            Diamonds  v  Peak Pitt Bulls     (Tess) F3

7.00pm            Something Awesome v Pink Diamonds (Annie)F4

7.00pm            The Bullets  v  Zippy Gems  (Tess/Mads) F1

                        Pullenvale Girls  v BYE                                 

U14 Girls

5.30pm            Poison Ivy  v  Venom             (Annie) F2

6.10pm            IGGS  v  TryAnnosaurus Rex    (Ty) F1

6.10pm            Tigers  v  Boot Scooters          (Nick) F4

7.00pm            Touch & Go  v  Blue Bombers   (Ty) F3            

                        Quick Chicks  v  BYE

Juniors Archive

Juniors Contact Details

Call us at:
0411 581 625

 

Email us at:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Find Us On Facebook